HAKKIMIZDA

Karayağlı Mobilya:

1978 yılında Muammer Karayağlı tarafından İmalatcı Karayağlı olarak kurulan firmamız ahşap genç odası çocuk odası ve bebek odası konularında sektöre hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kalite güven ve dürüstlük gibi sağlam temeller üzerinde üzerine kurulan firma zaman içersinide bu kavramları zaman içinde ilkesi haline getirmiştir. İlkelerinden taviz veremden bügüne kadar başarıyla gelmiş ve 30.yılında kurumsal bi firma olma yolunda hızlı adımlar atarak “dodocucuk” odası markası ile üretimimize devam etmekteyiz.

Sitelerde 5500m2’lik kapalı alanda kurmuş olduğu fabrikada 40 kişilik personelle imalatımıza devam etmekteyiz. Kaliteli kullanışlı dayanıklı ve kendi oluşturduğumuz tarzımıza ait ürünlerin itinayla üretimini yaparak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Tüm Dodo Çocuk mobilyaları ve aksesuarları, uluslararası bağımsız laboratuvarlar tarafından, kapsamlı güvenlik ve sağlık testlerinden geçirildikten sonra verilen GS Sertifikası ile üretilmektedir. Bebekleriniz ve çocuklarınız Dodo markası ile güvenli bir gelişim sağlayacaktır.
Entegre Yönetim Sistemi Politikamızı İncele

Garanti

Dodo Bebek ve Genç Odası Ürünleri, üretimden kaynaklanan bozulmalar, kırılmalar ve solmalara karşı 2 yıl boyunca Dodo Mobilya garantisindedir.

Montaj

Ürünlerin montajı, uzman kişiler tarafından, ücretsiz olarak yapılır.

Teslimat

Paketleme sırasında yaşanabilecek hasarları engellemek ve ürünlerin doğru kurulumunu sağlamak için satın aldığınız ürünler, il sınırlarınız içinde ücretsiz olarak evinize teslim edilir.

Taşıma

Satın aldığınız ürünlerin başka bir mekana taşınmasını, sökme ve kurulumunun uzman personelimiz tarafından yapılma hizmetini bayilerimizden ücreti karşılığında alabilirsiniz.