AKSESUARLAR

HALILAR


Çocuk ve bebek halıları, onların en çok temas halinde bulunacakları eşyalardan biridir. İster uslu ister yaramaz bir çocuk olsun, her çocuk halının üzerinde oynar ya da yuvarlanır. Halıların estetik olmaları kadar hijyenik olmalarına dikkat etmek bu yüzden önemli bir konudur. Dodo, çocuklar ve bebekler için yüksek düzeyde hijyenik ve sağlıklı halılar öneriyor.

AYDINLATMA


Dodo, bebeğinizin ve çocuğunuzun kişisel gelişimine yardımcı olmak için konsept olarak tasarladığı mobilyalarda tasarım bütünlüğünü aydınlatma ürünleri ile desteklemektedir. Aynı çizgide özel olarak üretilen konsept aydınlatma çözümleri ile çocuğunuza eğlenceli bir oda sunuyor.

UYKU SETİ


Çocuklar ve bebekler zamanlarının büyük bir kısmını yataklarında geçirmektedir. Dodo’nun konsept tasarımlarını tamamlayan objelerden biride uyku setleridir. Özenle seçilmiş uyku setleri, hava alan tasarımları ve hijyenik unsurları ile çocuğunuza sağlıklı bir uyku sunuyor. Lisanslı ve özel tasarım uyku setleri ile çocuğunuz mutlu bir gelişim sürecek.

SAAT


Çocuklar için zamanın önemi büyüktür. Dodo’nun tamamlayıcı ürünleri arasında yer alan özel konpset saatleri keyifli vakit geçiren çocukların gelişim sürecine katkı sağlıyor. Saatin farkında olan çocuklar güvenle büyüyor.

EMZİRME SANDALYESİ


Dodo bebeklerin rahatı kadar anneleri de düşünüyor. Konsepte uygun tasarımlarıyla odanıza ek olarak alabileceğiniz Emzirme sandalyesi ile rahat ve sağlıklı bir süreç sizi bekliyor.

SEPET BEŞİKLER


Rahat bir uykuyu kim sevmez ki? Bebeklerin konforunu düşünen Dodo, konsept sepet beşikleri ile bebeklerin rahatını güvence altına alıyor. Özel olarak tasarlanan, hava geçiren alt yatağı ve özel tülden yapılan cibinliği ile bebekler rahat bir nefes alıyor.

STOR PERDE


Dodo konsept tasarımları arasında bulunan stor perdeler ile bebeğinizin ve çocuğunuzun odası bir bütün oluyor. Lisanslı tasarımları ve konsepte uygun çizgileriyle çocuk odalarının havası değişiyor. Özel kumaşı ve kolay temizlenebilir özelliği ile çocuklarınız güvence altında.

İSİMLİK


Dodo tamamlayıcı ürünleri arasında en çok tercih edilen aksesuarlarından biri olan İsimlik, çocuğunuzun gelişim sürecinde isminin ciddiyetini öğrenmesinde yardımcı oluyor.